Завод МініМаш, ТзОВ

Завод МініМаш, ТзОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод МініМаш" створене в 1995 році. Хоча підприємство доволі молоде, але має високий…

Телефон: (0372) 52-22-74, (0372) 58-57-08, (095) 392-21-31
Email: minimash@meta.ua
Cайт: minimash.biznes-pro.ua
Адреса: 58003, м. Чернівці, вул. Жасмінна, 3а

Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод МініМаш" створене в 1995 році. Хоча підприємство доволі молоде, але має високий інтелектуальний потенціал і великий досвід роботи в галузі виробництва устаткування ПЕТ емкості, устаткування для розливу води та рідини без тиску (розлив пива, олії, оцту, т.д.) сатуратора, устакування для пакування та коркування.

ТОВ "Завод МініМаш" встигло завоювати своє досить міцне місце на ринку. Реорганізація відбулася шляхом переїзду на нові виробничі площі і завдяки істотному розширенню виробничої бази. Тепер виробництво устаткування проводиться на виробничій базі з використанням верстатного парку заводу. Наявність різноманітного за призначенням верстатного устаткування, доповненого колективом, що складається з висококласних фахівців, дозволяє нам виготовляти якісне устаткування, що успішно конкурує з вітчизняними і іноземними виробниками.

Верстатний парк включає комплекс з обробці листового металу: гільйотина, згибочна машина, вальці, преси, різне зварювальне устаткування. Токарні і фрезерні верстати, верстат з ЧПУ закордонного виробництва, дозволяють виконувати виробництво устаткування різних ступенів складності.

Основний напрям діяльності підприємства - проектування та виготовлення устаткування для виробництва ПЕТ пляшок, устаткування для розливу води та рідин без тиску (розлив пива, олії, оцту т.д.), сатураторів, устакування для пакування та коркування, ремонт ліній розлива вітчізнянних та закордонних фірм, виготовляємо обладнення по кресленням замовника, виготовляємо нестандартне обладнення. Проектування та виготовлення прес-форм на американських та німецьких верстатах з ЧПУ.

Розробка, виготовлення і постачання устаткування можливі як повним комплексом, так і окремими одиницями, за бажанням замовника. Ми відстежуємо всі новинки устаткування і постійно оновлюємо перелік своєї продукції.

Широка кооперація дозволяє використовувати найефективніші технології та інструменти при виробництві устаткування. На устаткування надається гарантійне обслуговування. Високий рівень сервісу, чітке дотримання термінів постачання, кваліфікована робота менеджерів і технічного персоналу стали відмінною рисою нашого заводу.