Булат-Метал, ПП

Булат-Метал, ПП

«Булат-Метал» є прямим постачальником продукції заводів виготівників, тому якість продукції, яку ми реалізуємо, строго…

Телефон: (050) 504-43-18, (098) 317-97-75
Email: bulat_metal@mail.ru
Веб сайт: bulat-metal.com.ua

«Булат-Метал» є прямим постачальником продукції заводів виготівників, тому якість продукції, яку ми реалізуємо, строго відповідає ГОСТам і специфікаціям, що пред'являються до кожного виробу. Ми пропонуємо болти, гайки та інші кріпильні вироби різних найменувань, а також сталевий і чавунний дріб.
Аби оперативно реагувати на термінові замовлення від клієнтів, на складі компанії «Булат-Метал» завжди є в наявності гайки, болти та інші кріпильні вироби (шайба, гвинт, шпилька). Хоча не можна виключати ситуацію, коли потрібні метизи або сталевий і чавунний дріб ще необхідно виготовити. В цьому випадку маємо особливі преференції, які надаються компанії «Булат-Метал». Йдеться про пріоритетні відвантаження, а також про дисконт на болти, гайки і на іншу продукцію. Таким чином, перевагами, якими користується наша компанія, можуть скористатися також і наші клієнти. В результаті співпраці з компанією «Булат-Метал» клієнт отримує лояльну ціну на кріпильні вироби, ну і, звичайно ж, самі метизи в швидкий термін - дві головні складові, які цікавлять будь-якого замовника: час і гроші. Що стосується якості продукції, то кожна гайка або болт мають свій сертифікат від виробника.

На сторінках сайту ви можете ознайомитися з асортиментом, специфікаціями кріплення, а також зробити калькуляцію кількості або ваги будь-якого виробу. Замовити необхідну кількість продукції можна будь-яким зручним для вас способом - зв'язавшись з нами по телефону або заповнивши заявку у відповідному розділі.

Якщо клієнта цікавлять особливі кріпильні вироби, то болти, гайки і інші метизи завжди можна виготовити по типорозмірах і ескізах замовника.

Компанія «Булат-Метал» доставляє кріпильні вироби, чавунний і сталевий дріб автомобільним або залізничним транспортом.

Ми завжди раді постійним клієнтам і щиро сподіваємося на плідну співпрацю з новими замовниками. Ми готові направити всі зусилля на те, аби наше знайомство принесло для вас максимальні дивіденди.