Югагросервіс, ПП/Сансідс, ТОВ/Греков, ТОВ

Югагросервіс, ПП/Сансідс, ТОВ/Греков, ТОВ

Приватне підприємство «ЮГАГРОСЕРВІС» засновано у квітні 2002 року. Основним напрямком в роботі підприємства є насінництво, а саме:…

Телефон: (067)102-20-22, (063)102-20-22, (050)588-34-00, (096)997-13-70
Email: 4643499@gmail.com
Веб сайт: ugagroservice.in.ua

Приватне підприємство «ЮГАГРОСЕРВІС» засновано у квітні 2002 року. Основним напрямком в роботі підприємства є насінництво, а саме: вирощування насіннєвої кукурудзи, соняшнику, овочевих культур, люцерни, а також зернової групи.
   Для ведення своєї діяльності, підприємства укомплектовано висококваліфікованими фахівцями, аграномамі-СЕМЕНОВОД, які мають великий досвід і знання, що підтверджують результати перевірок республіканських, обласних і районних комісій. Для вирощування насіннєвої продукції використовуються родючі заплавні землі Бессарабії, сучасні технології вирощування, високоякісних і високопотенційне гібридів кукурудзи та соняшника.
    У планах підприємства з 2013 року насіннєвий матеріал кукурудзи, соняшника та цибулі вирощувати на крапельному зрошенні, що дасть можливість розкрити потенціал кожного гібрида на генетичному рівні. ПП «ЮГАГРОСЕРВІС» тісно співпрацює з Одеським селекційним інститутом, інститутом сільського господарства степової зони НААН, г. Днепропетровск, Інститут рослинництва ім.В.Я. Юр'єва НААН г. Харьков. Паспорт на виробництво та реалізацію насіння і садивного матеріалу № 6625.
"Наші партнери: Інститут Зернового господарства НААНУ, ТОВ Агросфера, Одеський Селекційно - Генетичний інститут"