БАРСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПрАТ

БАРСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПрАТ

ПАТ «Барський машзавод» - провідна компанія у сфері технологічного промислового оснащення вже понад 80 років. Виготовляємо…

Контактна особа: Лук Ілля Григорович
Телефон: (067)431-01-16, (04341)245-43
Email: barmash@ukr.net
Веб сайт: barmash.com.ua
Адреса: 23000, Вінницька обл., м. Бар, вул. Каштанова, 5

ПАТ «Барський машзавод» - провідна компанія у сфері технологічного промислового оснащення вже понад 80 років. Виготовляємо обладнання для різних галузей: харчової, консервної, опалювальної, кондитерської, фасувальної та ін. Пріоритетними завданнями називають розробку якісного та конкурентоспроможного обладнання. Обладнання машзаводу сертифіковане та відповідає стандартам якості українського та міжнародного рівнів. Наразі продукція реалізується в більш ніж 2500 підприємств, в тому числі та закордонні. Завод активно співпрацює з партнерами та невпинно розширює ринки збуту.

Пропонуємо екоконтейнери для збору твердих побутових відходів, виготовлені відповідно до стандартів. Гарячеоцинкований корпус контейнера виготовлений із залученням всіх норм, що цілком відповідають європейським вимогам. Контейнери сучасного дизайну, а конструкція та матеріали убезпечать його від вандалізму.

«Бармашзавод» пропонує широкий вибір опалювальних котлів: електричні чи газові, твердопаливні. Якість матеріалів, з яких виготовляються котли, обумовлює високий рівень безпеки та функціональності. Електричні настінні котли нашого виробництва економно обігріють житловий будинок чи споруду іншого комунального призначення. Конструкція розрахована на 3 ступеня потужності та обладнана датчиком протоку, що контролює температуру нагрівання і регулює ефективність роботи теплоносія.

Спеціалісти заводу створили інноваційний тип газового котла Термобар двох типів:

  • Підлоговий;
  • Парапетний.

 

Високий рівень популярності котла характеризується високою працездатністю, економністю споживання газу, безшумністю та екологічністю. Наші котли виготовляються одно та двоконтурними, та за потреби оснащуються додатково варильною поверхнею. Всі котли перед реалізацією ретельно перевіряються та проходять відповідні випробування. 

Деякі верстви населення не можуть скористатись електро- та газовими послугами для опалення житла чи офісів, інших споруд. Саме для них розробляємо та виготовляємо твердопаливні побутові котли.

Надійно забезпечуємо обладнанням і харчову та консервну області промисловості, виробляємо устаткування для консервних заводів. Інженери ПАТ «Барський машзавод» успішно розробляють автомати для виробництва консервів. Такі сучасні автомати мають високу працездатність, здатні тривалий час ефективно працювати без зайвого втручання та потреб у ремонті. Високий комфорт в обслуговуванні обладнання та широкий вибір направленостей підвищує попит. У виробництві є дозувально – наповнювальні автомати, що широко застосовуються на заводах харчової, консервної промисловості, а також заводах дитячого харчування. Постачаємо наповнювачі для рідин різної в’язкості, вакуумні детектори, за катувальні та укупорювальні машини, транспортери для ємностей з продукцією, та інше обладнання.

Тривалий час наш завод, виробляючи устаткування для кондитерських цехів, допомагає отримувати задоволення всім любителям солодкого. «Бармашзавод» виготовляє машини, що працюють з цукристими виробами, карамеллю з різними начинками. Реалізуємо моделі тягучі, калібруючі, охолоджувальні, карамелештампуючі та обкатні, начинні, тощо. Додатково можемо виготовляти дозатори та столи температурні. Все устаткування забезпечує виконання швидкого та досить складного процесу виробництва карамелі. Машини мають особливі переваги – компактність та сучасний дизайн. Обладнання нашого заводу забезпечить тривалий, безперервний процес виробництва ласощів у великих обсягах. Замовляйте кондитерське устаткування по доступній ціні та «під ключ».

Фахівці ПАТ «Барський машзавод» допоможуть обладнати хлібопекарні як для виробництва місцевої продукції, так і на експорт. Професійне хлібопекарське обладнання виробництва нашого заводу поставляє машини для замісу тіста, шафи для розстоювання тіста, печі для випічки та все супутнє обладнання. Спеціалісти компанії подбають про оснащення пекарні «під ключ», доставку, встановлення та обслуговування, та ремонт обладнання за приємною ціною.

ПАТ «Барський машинобудівельний завод» пропонує послуги з реконструкції опалювальних пунктів та будівництва. Працівники виконають повний спектр робіт від проєктування, проведення робіт, встановлення обладнання, до введення в експлуатацію, тобто «під ключ».  За бажанням замовника фахівці встановлять будь-який з обраних типів котлів власного виробництва: газовий, електро- або твердопаливний. З гарантіями виконаних робіт, ціновою політикою та якістю послуг можна ознайомитись на вже реконструйованих об’єктах.

ПАТ «Бармашзавод» запрошує до партнерства та співпраці підприємства. Новітні технології, високі стандарти якості, широкий асортимент в поєднанні з гнучкою ціновою політикою, це і багато інших характеристик забезпечують стабільні лідируючі позиції в галузі промислового виробництва.