Тріанс Плюс, ТОВ

Тріанс Плюс, ТОВ

ТОВ «Тріанс Плюс» - компанія, що займається реалізацією будівельного обладнання і металевих конструкція на українському ринку з…

Телефон: (044) 501-40-99, 332-02-98
Email: trians@trians.kiev.ua
Адреса: 03142, м. Київ, вул. Вернадського, 26, оф. 213.

ТОВ «Тріанс Плюс» - компанія, що займається реалізацією будівельного обладнання і металевих конструкція на українському ринку з 2005 року. Асортимент продукції представлений як українськими виробниками, так і зарубіжними. За час нашої плідної роботи, ми встановили успішні і довгострокові контакти зі всіма провідними підприємствами. Отож наша продукція, що реалізовується, відповідає всім вимогам і стандартам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами і документацією.

Наша діяльність направлена як на оптові продажі (роботу з дилерами, будівельні магазини і крупні будівельні супермаркети), так і на роздрібного покупця та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми також розширюємо асортимент пропонованого товару, прагнемо поліпшити сервіс і підвищуємо кваліфікацію персоналу компанії.

Основний напрям діяльності компанії - виробництво і продаж будівельного обладнання.

Асортимент продукції компанії представлений як устаткуванням провідних західних виробників, так і останніми розробками вітчизняного виробництва.

Гнучкий підхід до ціноутворення, гамма виготовляємої продукції, що постійно розширюється і реалізовується, робить вигідною співпрацю з компанією «Тріанс Плюс» як кінцевим споживачам, так і великим і малим компаніям, що працюють у сфері будівництва і ремонту.

Прагнучи максимально задовольнити потреби клієнта, Ми організували оренду будівельного устаткування. Послуги надаються як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.