TUBES INTERNATIONAL

TUBES INTERNATIONAL

Компанія Tubes International динамічна і надійна, відповідальний виконавець, партнер і постачальник, приймає швидкі і ефективні рішення в…

Телефон: +38(050)432-93-92, +38(050)370-93-92, +38(032)245-93-41
Факс: +38(032)2450-93-42
Email: lviv@tubes-international.com
Веб сайт: tubes-international.ua
Адреса: 79024, м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 106

Компанія Tubes International динамічна і надійна, відповідальний виконавець, партнер і постачальник, приймає швидкі і ефективні рішення в роботі і пропонує доступну вартість на товар. Має всю необхідну документацію для покупців. На сторінках сайту пропонуються якісні промислові рукава і з'єднання різних видів на кращих умовах співпраці. Надана продукція, в тому числі, спеціалізовані промислові шланги, рукави високого тиску, гідравлічні труби та промислова хімія, відповідає європейським стандартам і знаходить широке застосування у всіх галузях промисловості.

Підприємство вважається провідним постачальником спеціалізованих промислових шлангів, рукавів високого тиску, клапанів і приводів, а також інших складних гідравлічних вузлів для різних галузей господарства. Пропонує широкий комплексний асортиментний ряд конструкцій і має по всьому світу безліч філій: у Польщі, Німечинні, Чехії, Норвегії, Україні, Словаччині та Казахстані. Надає якісну систему менеджменту і відповідає всім вимогам і стандартам. Вироби мають гарантійний термін і доставляються замовникові в мінімальні терміни.

Фірма має клієнтів практично у всіх містах Польщі, Норвегії та Чехії. На сьогодні філії укомплектовані сучасним складським і сервісним обладнанням. Керівництво гарантує високу якість виконання кожного замовлення і спільно з фахівцями готове обробляти конкретні потреби клієнтів і надавати всю необхідну їм інформацію, в тому числі, каталоги та інші документи. На складі завжди є необхідний запас компонентів, що дозволяє вирішувати конструктивні зміни і ремонтні роботи, що пов'язані з обслуговуванням агрегатів. Колектив керується гаслом: "Ми усвідомлюємо всю відповідальність!", Тому компанія неодноразово підкреслює своє ставлення до замовників і послуг, що надаються.

Продукція підприємства має підвищені експлуатаційні характеристики по таким важливим параметрам, як стійкість до температур і зносу, а також довговічність і відповідає всім вимогам промислової й транспортної гідравліки, яка залучена в роботі. Пропоновані рукави — це надійні й сучасні технічні вироби для систем будь-якого рівня складності.