Вогнетрив-Комплект, ПП

Вогнетрив-Комплект, ПП

"Вогнетрив-Інвест" є підприємством, що здійснює комплексні постачання вогнетривкої продукції: це формовані вогнетриви - велике…

Телефон: +38(067)259-52-84, (097)808-38-38, (067)236-84-12
Email: vladiss@i.ua
Веб сайт: ogneupor-invest.com
Адреса: 30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, а/с 14

"Вогнетрив-Інвест" є підприємством, що здійснює комплексні постачання вогнетривкої продукції: це формовані вогнетриви - велике різноманіття вогнетривких виробів, у тому числі шамотна і керамічна цегла, а також неформовані вогнетриви - периклаз, вогнетривкі маси, вогнетривкі мертели і вогнетривкі суміші для бетонів.

ПП "Вогнетрив-Комплект" - це компанія, що динамічно розвивається, матеріально-технічного напряму, яка спеціалізується на комплексному забезпеченні підприємств України широким спектром вогнетривкої сировини і матеріалів для різних галузей виробництва. Наша компанія дуже дорожить і дбайливо відноситься до своїх ділових партнерів, які якоюсь мірою довіряють нам стабільність і безперервність роботи своїх підприємств.

На сьогоднішній день наше підприємство може запропонувати Вам широкий асортимент вогнетривких матеріалів і компонентів від різних виробників за найоптимальнішими цінами.