МЕТАЛІСТ Пустомити, ТОВ

МЕТАЛІСТ Пустомити, ТОВ

ТзОВ "Металіст" виготовляє УСТАНОВКИ ЕНЕРГЕТИЧНІ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО СПАЛЮВАННЯ ВІДХОДІВ ДЕРЕВИНИ УЕАС 100-2000 кВт, які працюють на…

Телефон: +38(067)675-48-97, +38(097)177-51-56
Email: kotel@i.ua
Веб сайт: kotel-metalist.com.ua
Адреса: 81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Богдана Хмельницького, 9

ТзОВ "Металіст" виготовляє УСТАНОВКИ ЕНЕРГЕТИЧНІ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО СПАЛЮВАННЯ ВІДХОДІВ ДЕРЕВИНИ УЕАС 100-2000 кВт, які працюють на відходах деревини, тирсі, стружці, трісці (щепи), паливних гранулах (пелети), брикетах, фрезерному торфі, подрібненій біомасі, лузга.

ТзОВ „Металіст", яке існує зі своїми енергетичними установками на ринку України з 1999 року допоможе вам вирішити проблеми з утилізації відходів деревини (тирса, стружка, кускові відходи), лузги соняшника, соломи та ін., ще й отримати при цьому дешеве тепло і в достатній кількості. З масовим приходом на виробництво стрічкових пилорам, проблемним виявилося спалювання дрібнодисперсного палива, але і ця проблема нині вирішена. При внесенні деяких конструктивних змін наші установки дозволяють спалювати тирсу як з рамної, так і зі стрічкової пилорам вологістю до 70% та лузгу соняшника в автоматичному режимі. Кускові відходи деревини, вугілля, брикети торфу, солому можна спалювати паралельно в топці котла.

-    Установки призначені для систем гарячого водопостачання, водяного опалення приміщень, сушильних камер, теплиць і ін. та забезпечення теплом технологічних процесів.
-    Установка енергетична УЕАС складається з котла відповідної теплопродуктивності та системи автоматичного спалювання САС.
-    Для спалювання тирси вологістю до 70% (пилорамної) використовується САС-500, САС-800, САС-1000, САС-1500 та САС-2000.
-    При відключенні електроенергії або в інших аварійних випадках для підтримання технологічного процесу в режимі можливе спалювання кускових відходів, брикетів, вугілля або його сумішей в топці котла.
-    Температура води на виході з котла - 95°С.
-     Робочий тиск води - до 2,5 атм. (по замовленню - до 4,5 атм.)
-    Котли випробувані під тиском 3 атм. (по замовленню - до 6 атм.)
-    Коефіцієнт корисної дії установки – 76%.
-    Термін окупності наших установок - один опалювальний сезон.

ТзОВ „Металіст" має всі юридичні права і дозволи на виготовлення водогрійних котлів потужністю до 1,6 мВт (1600 кВт).

З 2006 року наші системи автоматичного спалювання почали інтенсивно використовувати на Сушильних комплексах для підготовки тирси до брикетування та гранулювання.

ТзОВ «Металіст» також виготовляє:
•    Установки теплоутилізаторні (теплоносій повітря) УТ 100-150 кВт;
•    Котли піролізні КП-25,40,70 та 95 кВт.;
•    Сушильні комплекси барабанні та аеродинамічні, продуктивністю 1000 кг/год.