Солід Інжиніринг

Солід Інжиніринг

Купити мотор-редуктор з доставленням Компанія Солід Інжиніринг є провідним постачальником в області приводної техніки. З моменту…

Телефон: +38 (050)401-87-47, (099)724-41-11, (066)177-12-51, (050)351-72-01
Факс: +38 (057)312-00-12
Email: mail@solidengineering.info
Веб сайт: solidengineering.com.ua
Адреса: 61054, м. Харків, вул. Василя Стуса, 9А, оф. 306

Купити мотор-редуктор з доставленням

Компанія Солід Інжиніринг є провідним постачальником в області приводної техніки. З моменту заснування підприємство займає провідні позиції в групі продавців даної галузі коштом високої якості товару і високотехнологічних інженерних рішень. При цьому пропонована продукція знайшла своє застосування в таких галузях промисловості, як деревообробка, металургія, гірничо-збагачувальна і цементна промисловість. Наприклад, мотор-редуктор часто використовується для комплектації устаткування целюлозно-паперової промисловості, елеваторного і підіймально-транспортного устаткування.

Що таке мотор-редуктор

Це агрегат, що поєднує мотор і вбудований редуктор. Всі частини розташовуються в єдиному блоці, а ведучий елемент редуктора закріплюється на валу двигуна. Дані конструкції користуються широкою популярністю у сферах, де потрібні зміни крутного моменту і регулювання електродвигуна. До того ж це досить надійний і простий механізм, який є незамінним в галузі промисловості.

Мотор-редуктор постійно вдосконалюється, і винаходять нові типи. На сьогодні двигуни постійного струму встигли втратити своє значення, тому зараз редуктори найчастіше комбінуються з двигунами змінного струму або з серводвигунами.

Мотор-редуктор можна класифікувати за такими ознаками, як:

  • тип передачі та кількість ступенів;
  • вид зубчастих коліс і розташування вала редуктора;
  • кінематична схема та інше.

 

Крім перерахованих вище характеристик пристрій має показник потужності, ККД і передавальне число. Ціни на нього безпосередньо залежать від цих показників. Якщо ви вирішили придбати цей прилад, звертайтеся в компанію Солід Інжиніринг, адже саме тут ви знайдете необхідні агрегати за вигідною ціною в Україні.

На сайті https://solidengineering.com.ua/ можна придбати мотор-редуктор з різними комплектаціями й передачами. Можливе індивідуальне компонування за бажанням клієнта, а також швидке та вигідне доставляння по Україні. Якщо у вас виникли питання по підбору редуктора, звертайтеся за консультацією за вказаними на сайті телефонами. Також рекомендуємо вам ознайомитися з інформацією на ресурсі.

Важливо пам'ятати, що модульна система редуктора орієнтується на різноманіття сфер застосування, тому клієнт завжди зможе вибрати для свого приводу ідеальний варіант, про який ніколи не пошкодує.

Важливо! Також зі складів в Харкові пропонується така продукція, як електродвигуни та перетворювачі частот різних видів на взаємовигідних умовах співпраці та за розумною ціною.

Трохи про компанію

У нас на сайті можна купити редуктор і інші елементи приводів обладнання. Асортимент товарів включає популярні позиції, які мають попит. Також ми готові поставити продукцію під конкретне замовлення клієнта. При цьому ми завжди можемо запропонувати покупцеві найнижчі ціни й відмінну якість товару.

Володіючи досвідом і знаннями, й використовуючи свої можливості та ресурси, ми привносимо в український простір гарні рішення від кращих виробників, які комплектують і наповнюють внутрішній ринок запчастин якісною й недорогою продукцією.

Команда фахівців підприємства захоплюється сміливістю і креативністю, а також переконана, що чесна і здорова конкуренція вважається найкращим двигуном і стимулом для пошуку можливостей і розвитку. Професіонали також знають, що завжди можна побудувати співпрацю, яка буде вигідною для всіх сторін, і завжди націлені на прибуток.

Окрім того, ми дбаємо про те, щоб кожен учасник процесу мав свою вигоду, а саме, клієнт — якісний товар і кращий сервіс за розумною вартістю, працівник — хорошу зарплату і відмінні умови праці, а держава — вчасні податки та працевлаштування громадян.