Миколаївхімснаб, ТОВ

Миколаївхімснаб, ТОВ

Гуртова торгівля хімічними матеріалами й сировиною для всіх видів галузей промисловості ТОВ МИКОЛАЇВХІМСНАБ спеціалізується на…

Телефон: (0512) 60-00-39, (0512) 60-02-28, (0512) 25-93-23
Email: atd@nhs.com.ua
Веб сайт: nhs.com.ua
Адреса: 54050, Україна, м. Миколаїв, вул. Металургів 26А, а/с 157

Гуртова торгівля хімічними матеріалами й сировиною для всіх видів галузей промисловості

ТОВ МИКОЛАЇВХІМСНАБ спеціалізується на виготовленні фірмових гумотехнічних виробів, які випускаються в різних видах, залежно від конструкції та призначення, і застосовуються в різних галузях промисловості. Виробництво на нашому підприємстві можливо завдяки багаторічному досвіду фахівців і використанні в роботі сировини найвищої якості. Тому, купуючи товар безпосередньо у виробника, клієнт отримує якісну продукцію за прийнятними розцінками. Дізнатися ціни, а також швидко і зручно придбати вироби можна, відвідавши сайт http://nhs.com.ua/.

Компанія також пропонує азбовироби, що широко застосовуються в сучасному світі, тому завжди мають високий попит на ринку. На жаль, вітчизняні магазини рідко можуть надати якісний і різноманітний продукт, який відповідає всім стандартам і нормам і одночасно коштує недорого.

Переглянувши на сайті великий онлайн каталог, покупець зможе визначитися з вибором і зробити відповідне замовлення в одному місці. Продаж продукції є нашим ключовим профілем, а значить, саме тут ви знайдете все, що необхідно, і завжди отримаєте професійні відповіді на питання будь-якої складності.

Крім того, ми проводимо технічну оцінку, тестуємо якість і аналізуємо дані, а також надаємо покупцеві гарантії відповідно до внутрішніх і міжнародних стандартів. Маємо професійну і досвідчену команду співробітників, і міцні відносини з рядом компанії в країні й за кордоном. Також завжди докладаємо зусиль щодо поліпшення якості продукції, технології виробництва та обслуговування, щоб наші клієнти були більш задоволені кінцевим результатом.

Компанія МИКОЛАЇВХІМСНАБ на даному сегменті ринку знаходиться досить давно. До основних напрямів діяльності можна віднести торгівлю хімічною продукцією і сировиною для всіх галузей промисловості. На внутрішньому ринку ми працюємо з харчовою, пивоварною, текстильною, скляною, гумотехнічною та іншими напрямками промисловості. Складські приміщення підприємства оснащені всім необхідним для ефективної роботи з великим обсягом продукції.

Ще популярний товар на сайті:

  • клей і мастило;
  • мийні засоби та масло;
  • прекурсори (за ліцензією);
  • розчинники, фарби й лаки;
  • хімічна та інша продукція.

 

Ми завжди прагнемо досягти максимально професійної технічної підтримки та кращого обслуговування на основі поліпшення якості продуктів. А похвали та довіра клієнтів є основною силою розвитку підприємства, тому ми з нетерпінням чекаємо, щоб рости разом з вами й за вашої підтримки.