Насосенергопром, ПВП

Насосенергопром, ПВП

Інтернет магазин промислового насосного обладнання NEP.UA спеціалізується на продажах спецобладнання: насоси, компресори для заводів,…

Контактна особа: Лариса
Телефон: +38(097)472-25-55, +38(066)861-08-05
Email: nasosenergoprom@ukr.net
Веб сайт: nep.ua
Cайт: nep.biznes-pro.ua
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 227а/2

Інтернет магазин промислового насосного обладнання NEP.UA спеціалізується на продажах спецобладнання: насоси, компресори для заводів, промисловості, компресори поршневі, компресори-бустери, електродвигуни, трубопровідні арматури, гвинтові насоси (виробництво Німеччина), багатофазні насоси для нафтогазової промисловості, морського і підводного застосування .

Ми гарантуємо не тільки якість товару, але і безпечну покупку в інтернет магазині насосного обладнання Nep.ua, адже недостатньо бути хорошим гравцем і бути попереду, потрібно ще й добре грати і бути першим!

Ми приємно Вас здивуємо своїм асортиментом - переходите в розділ «Каталог / Насоси», Ми зуміємо розвіяти Ваші побоювання або сумніви з приводу якості або довговічності обладнання - знайдіть відповіді на які цікавляться питання в розділі «СТАТТІ / НОВИНИ» Ми приділимо Вам уваги стільки, скільки потрібно - зв'яжіться з менеджерами через «Контакти» і найголовніше, ми заспокоїмо Вас і переконаємо - подивіться в «Сертифікати» Наша мета Професіоналізм і відповідальність на всіх етапах роботи з замовниками Наша стратегія Індивідуальний підхід до кожного кл енту з метою визначення найближчих і довгострокових перспектив на співпрацю. Наша команда У компанії «Насосенергопром» зібралася команда енергійних однодумців, які з дня у день здійснюють головну мету - задовольнити потреби клієнтів, забезпечивши підприємство надійними електродвигунами, насосними, компресорними, вентиляційними системами і комплектуючими. Компанія надає послуги з продажу спецобладнання на всій території України на найвищому рівні. Чесність з клієнтами, їх довіру - наше величезне досягнення.