Насосенергопром, ПВП

Насосенергопром, ПВП

Інтернет-магазин промислового насосного обладнання NEP.UA спеціалізується на продажах спецобладнання: насоси, компресори для заводів,…

Контактна особа: Лариса
Телефон: +38(097)472-25-55, +38(066)861-08-05
Email: nasosenergoprom@ukr.net
Веб сайт: nep.ua
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 227а/2

Інтернет-магазин промислового насосного обладнання NEP.UA спеціалізується на продажах спецобладнання: насоси, компресори для заводів, промисловості, компресори поршневі, компресори-бустери, електродвигуни, трубопровідні арматури, гвинтові насоси (виробництво Німеччина), багатофазні насоси для нафтогазової промисловості, морського і підводного застосування.

Ми гарантуємо не тільки якість товару, але і безпечну покупку в інтернет-магазині насосного обладнання Nep.ua, адже недостатньо бути хорошим гравцем і бути попереду, потрібно ще й добре грати і бути першим!

Ми приємно Вас здивуємо своїм асортиментом - переходите в розділ «Каталог/Насоси». Ми зуміємо розвіяти Ваші побоювання або сумніви з приводу якості або довговічності обладнання - знайдіть відповіді на які цікавляться питання в розділі «СТАТТІ / НОВИНИ». Ми приділимо Вам уваги стільки, скільки потрібно - зв'яжіться з менеджерами через «Контакти» і найголовніше, ми заспокоїмо Вас і переконаємо - подивіться в «Сертифікати».

Наша мета. Професіоналізм і відповідальність на всіх етапах роботи з замовниками.

Наша стратегія. Індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою визначення найближчих і довгострокових перспектив на співпрацю.

Наша команда. У компанії «Насосенергопром» зібралася команда енергійних однодумців, які з дня у день здійснюють головну мету - задовільнити потреби клієнтів, забезпечивши підприємство надійними електродвигунами, насосними, компресорними, вентиляційними системами і комплектуючими.