Аміко Систем, ПП

Аміко Систем, ПП

«Аміко систем» засноване в 2008 році і з того часу проводить активну діяльність на ринку України. Основні напрями діяльності…

Телефон: (044) 361-43-00, (067) 537-30-24 , факс (044) 583-15-09
Факс: (044) 583-15-09
Email: info@amico.com.ua
Веб сайт: amico.com.ua, amico.in.ua
Адреса: м. Київ, вул. Заболотного, 5, оф. 5

«Аміко систем» засноване в 2008 році і з того часу проводить активну діяльність на ринку України.

Основні напрями діяльності фірми:

гаражні ворота;
відкатні ворота;
автоматика для воріт;
шлагбаум;
ролети і ролетні ворота;
розсувні ворота.


Наші співробітники накопичили достатньо великий досвід роботи з продукцією, яку ми пропонуємо, і компетентно його використовують.Знання нашими співробітниками тонкощів у виконанні робіт дозволяє здійснювати індивідуальний підхід до замовлення і дає додаткові можливості в пошуку шляхів вирішення самих неординарних технічних ситуацій.
Наші висококваліфіковані кадри, що працюють з дня заснування фірми, - це запорука якісного виконання робіт з подальшим гарантійним, сервісним і інженерним обслуговуванням. Впродовж всього існування ми пропонуємо продукцію виробників, що використовують передові технології і користуємося їх багаторічним досвідом. Ставши нашим клієнтом і довіряючи нам виконання Вашого замовлення, Ви можете бути впевнені в його професійному виконанні. Ми пропонуємо нашим клієнтам саме те, що потрібне для комфортного, безпечного мешкання та успішного ведення бізнесу.