Новіков, СПД

Новіков, СПД

Компанія виготовляє індивідуальні корпусні меблі під замовлення. Ми приймаємо замовлення на індивідуальне проектування, виготовлення…

Телефон: 096-4701985
Email: sunmebel@ukr.net
Адреса: 04073, м. Київ, вул. Фрунзе, 86

Компанія виготовляє індивідуальні корпусні меблі під замовлення. Ми приймаємо замовлення на індивідуальне проектування, виготовлення шаф-купе і гардеробних шаф, кухонь, спалень, дитячих і ін. Остаточна ціна розраховується тільки після виїзду нашого представника на об'єкт і проведення вимірів. Наш представник надає Вам каталог, зразки матеріалів, варіанти ескізів; ми розробляємо індивідуальний макет з урахуванням особливостей, потреб і ваших побажань.

Компанія також пропонує найширший асортимент алюмінієвих систем, профілів і шаф, що комплектують для виробництва, - купе, міжкімнатних перегородок, доладних дверей, верхньоподвісних систем, рамкових профілів. Завжди в наявності найбільший вибір варіантів анодування. Постійна складська програма декорованих профілів в структури дерева методом термоперевода. Фарбування по RAL системі. Прийнятні ціни.

Всілякі наповнення у фасади:
-пескоструй;
-фарбування;
-МДФ панелі;
-стекла з оракал плівками;
-шпонирование панелі;
-фотодрук і ін.

Пропонуємо Вашій увазі фасади: МДФ плівковий - плівки ВДМ, АРТІЛЬ, ГЛОБАЛ.
Патірованіє плівкових фасадів.
МДФ фарбований по межд/карте RAL, NCS
«Новинка»: МДФ фасади з фарбованим склом (каленка,"діамант» або просте) Можливе нанесення малюнка.

Фасади з натурального дерева:
-Дуб, вільха, ясен, черешня, бук і ін. Ми не ограніченни в можливостях. Патірованіє, різьблення, нанесення малюнків, ефект старіння. «Будь-який каприз за ваші гроші». Проводимо самі.
-Італійські фасади. Шпонірованиє і комбінація дерева з шпоною.

Проводимо вироби з штучного каменя. Штучний камінь - це композитний матеріал. Він виготовляється з натуральних мінералів і високотехнологічної акрилової смоли - така комбінація має ряд переваг по порівнянню натуральними матеріалами: міцність, стійкість до вологого середовища з перепадом температур, більше 100 колірних варіантів. Ще одна унікальна властивість - це відсутність видимих швів. З нього можна набирати будь-які поверхні і об'єми, створюючи різноманітні форми.

Є у продажу декоративні плівки. Вони допоможуть вам поліпшити дизайн вашого офісу, банку або квартири. Не замінимі при декорування ресепшена. Великий вибір декоров.
Запрошуємо до співпраці меблярів, дизайнерів і виконробів. Якість і терміни гарантуємо.
Для великих поверхонь з скла, різних скляних вставок в міжкімнатних дверях або будь-яких інших рухомих конструкцій доцільне нанесення вітража на цілісне скло за англійською технологією Decra Led, найбільш доступною по своїй простоті виготовлення.

Особливістю цієї технології є нанесення кольорових вітражних плівок - тонування скла спеціальними забарвленими або матовими плівками з глянсовою або текстурою поверхнею з подальшим закріпленням їх олов'яною облямівкою. Для виготовлення високоякісних вітражів застосовується спеціальна, стабілізована адсорберами Уф-ізлученія, забарвлена або безбарвна плівка з глянсовою або текстурою поверхнею, стійка до деформації, миючих засобів і критичних температур. Різноманітна колірна гамма (більше 50 відтінків основних квітів і близько 270 прикладів двух-, трибарвних плівок) дозволяє створювати вітражі, відповідні будь-якому інтерьерному рішенню або дизайнерській ідеї.

У нас на фірмі ви також можете зробити дизайн вашої квартири і скористатися нашими партнерами у сфері ремонту і дизайну квартир.