Техномаш Україна ТОВ - насосне обладнання

Техномаш Україна ТОВ - насосне обладнання

Замовити насосне обладнання можна в нашому інтернет-магазині tehnomash.in.ua На початку 90 рр.. минулого сторіччя, ми продавали промислові…

Телефон: (044)239-19-89, 482-47-06 (050)357-47-87
Факс: (044)482-46-77
Email: info@tehnomash.com.ua, avs_tehnomash@ukr.net
Веб сайт: tehnomash.in.ua/
Cайт: tehnomash.biznes-pro.ua
Адреса: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 86

Замовити насосне обладнання можна в нашому інтернет-магазині tehnomash.in.ua

На початку 90 рр.. минулого сторіччя, ми продавали промислові насоси виробництва України, Молдови і Казахстану. У міру зростання вимог замовників до насосного устаткування і приходом нових енергозберігаючих технологій ми розширили асортимент продаваного обладнання за рахунок відомих світових брендів, зроблених в Європі - це німецькі, італійські та французькі виробники. З ростом продажів і асортименту росли і вимоги замовників, а отже необхідно було оперативно і якісно вирішувати питання щодо постачання обладнання з Європи, займатися не тільки його перепродажем, а й забезпечити його наявність на складі в Україні, організувати сервісне та гарантійне обслуговування, для виконання цих завдань у липні 1999 року було створено ТОВ «ТЕХНОМАШ».

Багаторічний досвід дозволив нашій команді вивчити потреби насосного ринку України. Сьогодні ми можемо допомогти вибрати саме той насос або комплекс устаткування, який дійсно відповідає сучасним вимогам нашого клієнта - комфорт, надійність, енергоефективність, безпека, гарантія та сервіс.

Місія компанії:

Ми несемо ідеї та технології, що створюють цінності, для тих, хто нас обирає.

У компанії «ТЕХНОМАШ» вся діяльність організована навколо клієнта і його права вибору. ВОДА - є нашою стихією, і через неї ми виносимо на поверхню досвід і пошук, впровадження інновацій та повсякденну копітку роботу нашого колективу.

З нашими каталогами ви можете ознайомитись тут, а також в рубриці Прайси на нашому сайті.